Poznáme ceny vo výzve Úsmev na hory

Výzva Úsmev na hory sa naozaj po viacerých presunoch spúšta 20. apríla 2021. Splnením aspoň jedného cieľa sa zaradíte do hlavnej tomboly. Môžete tak popri pomoci našej prírode a konkrétnym rodinkám vyhrať pekné ceny i zážitky. Stačí sa len zaregistrovať, nachystať a vybrať sa na hory.

Extra motiváciu do výzvy pridali aj naši partneri. Toto sú ceny, ktoré môžete vyhrať splnením aspoň jedného cieľa v období od 20. apríla do 19. novembra:

1. cena je Darčekový poukaz v hodnote 350 eur: Na pobyt "Zdravie v Piešťanoch" pre 2 osoby na 2 noci v hoteli Splendid Ensana Health Spa Hotel s polpenziou a 3 procedúrami s platnosťou do 31.marca 2022. Do tomboly poukaz daroval Ensana Hotels.

2. cenou je Notebook Lenovo IP 1 14" 3020E 4GB, SSD 64GB, 82GW002GCK v hodnote 279 eur, ktoré do tomboly darovala firma Magna Energia a OKAY v počte 2 kusy (dvaja rozdielni výhercovia).

3. cenou je poukaz pre 2 osoby na jednu noc v novej modernej dvojlôžkovej izbe s raňajkami v budove Floreát Ideapark v hodnote 200 eur, ktoré do tomboly darovala firma HENDI CENTRUM s.r.o.  

4. cenou sú tablety Samsung GalaxyTab A 8.0 SM T290 32GB v hodnote 160 eur, ktoré do tomboly darovala firma Magna Energia, OKAY a o.z. Úsmev pre druhých v počte 2 kusy (dvaja rozdielni výhercovia).

5. cenou je kamera GO PRO HERO 7 v hodnote 310 eur, ktorú do tomboly venovalo o.z. Úsmev pre druhých

6. cenou je tandemový zoskok z lietadla z výšky 3000 metrov v hodnote 160 eur, ktoré do tomboly darovala firma INAT s.r.o. a zokok.sk s.r.o. v počte 2 kusy (dvaja rozdielni výhercovia). Zoskoky sa realizujú v Prievidzi.

7. cena je vyhliadkový let lietadlom v hodnote 130 eur v meste Zvolen. Ten do tomboly daroval Letecký športový klub.

 

8. cena je let balónom pre jednu osobu v hodnote 130 eur, ktorú do tomboly daroval Daruj Let Balónom s.r.o.


9. cena je test potravinovej intolerancie, ktorý Vám prezradí, či ste naozaj úplne zdravý. Jeho hodnota je 120 eur a do tomboly ho venovala VITAL LIFE diagnostics, s.r.o.

 

Ďalšie ceny: a to nie je všetko - pre tých, ktorí aspoň jednu výzvu splnia do 15. júna tu máme pripravené extra zaujímavé ceny. Sú od slovenských reprezentantov? Možno? Sú to pobyty? Ktovie? Bude tých extra cien viac ako 3? Asi? Preto sa registrujte čím skôr. A nezabudnite, že vďaka Partnerským výzvam toho môžete vyhrať oveľa viac. Preto sledujte karty vo svojom profile po prihlásení. A sledujte nás na Facebooku a Instagrame.

Ďalšie články
 • Žrebovali sme víťazov cien z výzvy Úsmev na hory

  Žrebovali sme víťazov cien z výzvy Úsmev na hory

  20.11.2021

  Viac ako 200 účastníkov z celého Slovenska sa zapojilo do turistickej výzvy, ktorej cieľom bolo šírenie inklúzie. Desať rodín s rôznymi formami zdravotného znevýhodnenia si zároveň prerozdelia výťažok z registrácie. Dvesto eurami sa zároveň podporila organizácia Pure Slovakia - z týchto peňazí sa vysadili nové stromčeky pri Mengusovciach.

  čítaj viac
 • Výsadba sadeníc sa uskutoční 25. septembra, rodiny z výzvy môžete stretnúť na Paráde

  Výsadba sadeníc sa uskutoční 25. septembra, rodiny z výzvy môžete stretnúť na Paráde

  14.09.2021

  V sobotu 18. septembra sa v priestoroch HS Centra uskutoční festival Paráda. Účasť predbežne potvrdili aj niektoré z rodín vo výzve Úsmev na hory. Účastníci turisticko-inkluzívnej výzvy sú tiež pozvaní na sadenie stromčekov s organizáciou Pure Slovakia, ktorá sa uskutoční o týždeň neskôr pri Mengusovciach.

  čítaj viac
 • Čo registráciou získate - súťaž o pekné ceny i pomoc iným

  Čo registráciou získate - súťaž o pekné ceny i pomoc iným

  15.06.2021

  Úsmev na hory je výzva, ktorej hlavným cieľom je šíriť myšlienku inklúzie - že medzi nami žijú rodiny, ktoré nejakým spôsobom ovplyvnilo zdravotné znevýhodnenie. Svojou účasťou nielen že podporujete tento zámer, ale pomáhate i konkrétnym rodinám.

  čítaj viac