O čom je súťažná výzva Úsmev na hory

Cieľom výzvy je vybrať si aspoň jeden zo 18 kopcov v slovenských horách a národných parkov, a tiež jedno z 10 detí s rôznymi diagnózami od fyzických hendikepov, cez genetické syndrómy až po rôzne vrodené alebo iné chorenia a odfotiť sa s jeho fotkou na vrchole, resp. po dosiahnutí cieľa.

Účastníci sa do výzvy môžu zaregistrovať na webstránke usmevnahory.sk. Registračný poplatok je 20 eur. Z týchto peňazí účastnícia podporia 10 eurami rehabilitácie alebo iné potreby vybraných desiatich detí. Ďalšie euro poputuje o.z. Pure Slovakia, ktoré z týchto peňazí zasadí stromčeky v slovenských lesoch. Brigády sa budú môcť zúčastniť aj samotní účastnici spolu s rodinami. Zo zvyšných peňazí prídu účastnikom veselé ponožky a fotka vybaného dieťaťa, ktoré si zvolia v registrácii. Po splnení aspoň jedného cieľa je účastník zaradený do tomboly.

Súčasťou projektu sú karty výziev, ktoré budeme s jednotlivými partnermi počas roka otvárať. Nechajte sa prekvapiť a prineste trochu úsmevu na hory aj vy :)

TS

Ďalšie články
 • Úsmev na hory podporila trnavská župa sumou 5000 eur

  Úsmev na hory podporila trnavská župa sumou 5000 eur

  13.12.2020

  Projekt Úsmev na hory získal finančnú dotáciu od Trnavského samospávneho kraja. Päťtisíc eur využije na dokončenie webstránky a marketingovú podporu projektu. Za súťažnou výzvou stojí občianske združenie Úsmev pre druhých, ktorého cieľom je šírenie integrácie a inklúzie medzi širokú verejnosť.

  čítaj viac
 • Poznáme ciele súťažnej výzvy Úsmev na hory, ktoré to sú?

  Poznáme ciele súťažnej výzvy Úsmev na hory, ktoré to sú?

  25.11.2020

  Účastníci súťažnej výzvy sa tak budú môcť rozhodnúť medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami, Malou a Veľkou Fatrou či Malými Karpatami. Navštíviť tiež môžu Poloniny, Chočské vrchy, Štiavnické vrchy či Slovenský raj.

  čítaj viac