O čom je súťažná výzva Úsmev na hory

Cieľom výzvy je vybrať si aspoň jeden z 20 kopcov v slovenských horách a národných parkov, a tiež jedno z 10 detí s rôznymi diagnózami od fyzických hendikepov, cez genetické syndrómy až po rôzne vrodené alebo iné chorenia a odfotiť sa s jeho fotkou na vrchole, resp. po dosiahnutí cieľa.

Účastníci sa do výzvy môžu zaregistrovať na webstránke usmevnahory.sk. Registračný poplatok je 20 eur. Z týchto peňazí účastnícia podporia 10 eurami rehabilitácie alebo iné potreby vybraných desiatich detí. Ďalšie euro poputuje o.z. Pure Slovakia, ktoré z týchto peňazí zasadí stromčeky v slovenských lesoch. Brigády sa budú môcť zúčastniť aj samotní účastnici spolu s rodinami. Zo zvyšných peňazí prídu účastnikom veselé ponožky a fotka vybaného dieťaťa, ktoré si zvolia v registrácii. Po splnení aspoň jedného cieľa je účastník zaradený do tomboly.

Súčasťou projektu sú partnerské výzvy, ktoré budeme s jednotlivými partnermi počas roka otvárať. Nechajte sa prekvapiť a prineste trochu úsmevu na hory aj vy :)

TS

Ďalšie články
 • Čo registráciou získate - súťaž o pekné ceny i pomoc iným

  Čo registráciou získate - súťaž o pekné ceny i pomoc iným

  15.06.2021

  Úsmev na hory je výzva, ktorej hlavným cieľom je šíriť myšlienku inklúzie - že medzi nami žijú rodiny, ktoré nejakým spôsobom ovplyvnilo zdravotné znevýhodnenie. Svojou účasťou nielen že podporujete tento zámer, ale pomáhate i konkrétnym rodinám.

  čítaj viac
 • Výzva Úsmev na hory oficiálne spustená, trvať bude do 20. novembra

  Výzva Úsmev na hory oficiálne spustená, trvať bude do 20. novembra

  19.04.2021

  V utorok 20. apríla sa začala výzva Úsmev na hory. Jej cieľom je šírenie povedomia o celej škále zdravotného znevýhodnenia. Účastníci zároveň môžu vyhrať plno zaujímavých cien.

  čítaj viac
 • Poznáme ceny vo výzve Úsmev na hory

  Poznáme ceny vo výzve Úsmev na hory

  09.04.2021

  Výzva Úsmev na hory sa naozaj po viacerých presunoch spúšta 20. apríla 2021. Splnením aspoň jedného cieľa sa zaradíte do hlavnej tomboly. Môžete tak popri pomoci našej prírode a konkrétnym rodinkám vyhrať pekné ceny i zážitky. Stačí sa len zaregistrovať, nachystať a vybrať sa na hory.

  čítaj viac