Zdolajme bariéry na horách

img_vyzva

Popis:

Telesne postihnuté deti a dospelí sa s bariérami stretávajú na každom rohu. Ani pritom nemusia merať cestu ďaleko od domu.  Tak ako im v Asociácii pomoci postihnutým - APPA už dlhé roky pomáhame vzlietnuť kvalitou života nahor, aj v tejto výzve môžu zažiť pocit voľnosti ako vták nad krásnou prírodou tam, kde sa pre hendikep bežne nedostanú.

Tvoja úloha:

Zober sám alebo s celou partiou zdravotne znevýhodneného člena rodiny, kamaráta či známeho na výlet do jednej z dvadsiatich turistických lokalít Slovenska v rámci výzvy Úsmev na hory a potešte ho zážitkom. Odfoťte sa a nahrajte fotky vo svojom profile. Potešíme sa, ak nakrútite video a pošlete ho aj s popisom, čo by váš kamoš potreboval najviac na mail info@usmevnahory.sk. Jedného z účastníkov odmeníme na konci októbra príspevkom v hodnote 500 eur na rehabilitačný pobyt u niektorého z partnerov APPA.

O nás:

V APPA pomáhame telesne postihnutým deťom a dospelým, ktorí potrebujú všestrannú pomoc, podporu a poradenstvo od roku 2009. Snažíme sa im zlepšovať kvalitu života, podporujeme ich začleňovanie sa do spoločnosti a pomáhame so získavaním financií predovšetkým na rehabilitácie, zdravotné pomôcky, lieky, špeciálne operácie,  bezbariérové riešenia domov a bytov. Sme tu pre telesne postihnutých ľudí s neurologickými a motorickými poruchami pohybového systému a členov ich rodín. Viac informácií na www.appa.sk.