Podpora lokálnych podnikov

img_vyzva

Popis:

Spolu vieme pomôcť remeselnému pivu a tiež aj gastro odvetviu znova sa postaviť na hory, teda nohy. 

Táto výzva Ti pomôže lepšie spoznať remeselné pivo v regiónoch. Jej cieľom je pomôcť naštartovať pivovary, reštaurácie či iné prevádzky naprieč Slovenskom, keďže dopad pandémie na gastro sektor je obrovský. Chceme tiež šíriť povedomie o remeselnom pive, pivných štýloch a jeho výrobe. Takže ak si milovníkom dobrého piva alebo jedla, máš rád naše  Slovensko a krásy jeho prírody a rád zdolávaš výzvy, prekonávaš ciele či spoznávaš nové veci,  táto výzva je pre teba.

Ako sa zúčastniť výzvy:

1. Špeciálne pre tuto výzvu navaríme jedinečné pivo Úsmev na hory, kde z tržby predaného piva pôjde 10% priamo deťom z výzvy Úsmev na hory.  V ktorých podnikoch toto pivo nájdete zverejníme čoskoro. Preto sledujte svoj profil.

2. Keďže sa jedná o partnerskú výzvu, tak nezabudni splniť podmienky k účasti - pridaj fotografiu dieťaťa a piva Úsmev na hory. Ku každému cieľu sme priradili pivovar či prevádzku, kde ho nájdeš a navyše sa môžeš po (alebo pred:)) túrou prísť najesť a osviežiť.  

3. Ak by si chcel súťažiť o niečo navyše, pošli nám aspoň 10 fotiek s pivom z rôznych cieľov na našu Facebookovú stránku a my ti dáme darček v podobe prehliadky pivovaru, piva alebo iných zaujímavých cien.   

O nás:

Sme malý rodinný (zatiaľ) kočovný pivovar. Našim cieľom je zrekonštruovať schátralý liehovar v obci Radošina a premeniť ho na miesto, kde budú ľudia hľadať dobré pivo, jedlo, umenie, kultúrne vyžitie a dozvedia sa niečo z histórie Radošiny i Slovenska. Pod značkou Pivovar Radošina varíme od roku 2018. Odvtedy sa už veľa piva navarilo, vypilo, predalo či pokazilo, ale aj napriek prekážkam nás to stále baví. S rodinou a priateľmi sme vytvorili stabilný tím, ktorý sa Vám snaží každý deň priniesť kvalitné pivo, ktoré je varené v malých množstvách, z originálnych receptúr, bez pridaných konzervantov, autentické, radošinské. Viac sa o nás dozviete na našej webovej stránke.