Neskrývaj úsmev

img_vyzva

Popis:

U nás vo VGD nabádame našich zamestnancov, ale i klientov k verejnoprospešným aktivitám a projektom. Preto sme sa aj my rozhodli zúčastniť partnerskej výzvy a priložiť ruku k dielu. Vybrali sme si nám srdcu blízke mestá - Bratislavu a Pieštany a ukázať Vám naše obľúbené miesta.

Pravidlá výzvy:

1. Zaregistruj sa do projektu "Úsmev na hory"
2. Napíš nám e-mail na adresu info.bratislava@vgd.eu spolu s tvojou korešpondenčnou adresou a krátkym zdôvodnením, prečo si sa rozhodol do projektu "Úsmev na hory" zapojiť práve ty. Do predmetu mailu napíš Úsmev na hory.
3. Obdržíš od nás štartovací balíček, v ktorom bude Buffka.
4. Tvojim poďakovaním bude fotka na Kamzíku alebo pri Barlolamačovi, ktorú nahráš vo svojom profile vo výzve Úsmev na hory či už s našou bufkou alebo bez. Potešíme sa, ak nás označíš aj na svojich sociálnych sieťach #wearevgd #VGDusmevnahory 

!Pozor! Neváhaj s registráciou do našej výzvy, buffky máme iba pre prvých 150 nahlásených, a zároveň registrovaných ľudí.

O nás:

Sme poradenská spoločnosť v oblasti auditu a účtovníctva, avšak nie je nám ľahostajný osud ľudí okolo nás, preto sme sa rozhodli podporiť projekt "Úsmev na hory" aj pomocou našej partnerskej výzvy. Veríme, že vďaka podobným aktivitám môžeme zlepšovať svoje okolie i angažovanosť voči komunite. Viac na našich webových stánkach.