Najkrajšie rúško na horách

img_vyzva

Popis:

Proces liečby detskej rakoviny je náročná cesta. Často je to ako dlhá túra do kopca, hrboľatá a so zlým počasím. Rúško je neodmysliteľnou súčasťou života detského onkologického pacienta a ľudí okolo neho. Úspešné ukončenie liečby pre nich znamená dosiahnutie vysnívaného cieľa.

Tvoja úloha:

Stanovte si vlastný turistický cieľ a urobte si fotku v rúšku na jeho vrchole. Fotku nahrajte na túto stránku. Do svietiacich tričiek oblečieme možno práve vašu rodinu. Ďakujeme, že pomáhate vrátiť deti do života.   

O nás:

Deťom s rakovinou je nezisková organizácia, ktorá pomáha detským onkologickým pacientom a ich rodinám preklenúť obdobie liečby rakoviny na Klinike detskej hematológie a onkológie na Kramároch (KDHaO). Naším cieľom je zvyšovať počty vyliečených pacientom prostredníctvom modernizácie a skvalitňovania prostredia, v ktorom liečba prebieha. Pomáhame rodinám zo zlých sociálnych pomerov, podporujeme a financujeme vzdelávanie zdravotníckeho personálu na KDHaO, informujeme verejnosť o problematike detskej rakoviny a zastupujeme záujmy detských onkologických pacientov v medzinárodnom meradle. Zistite viac na www.detomsrakovinou.sk.