Environmentálna výzva „Vážime si Rodný Kraj“ s Pure Slovakia

img_vyzva

Popis:

Zapoj sa do tejto výzvy a pomôž prírode vyzbieraním odpadkov vo svojom okolí. Keďže si vážime slovenskú prírodu a taktiež aj celú našu planétu, v prírode sa preto vždy správame zodpovedne a našimi projektami sa k tomu snažíme viesť aj ostatných. Táto partnerská výzva zároveň podporuje turizmus v tvojom regióne. 

Pravidlá výzvy:

Nemusíš nikam cestovať, tvojou úlohou je vyzbierať aspoň jedno vrece odpadkov v tvojom okolí a fotografiu nahrať do tejto partnerskej výzvy. Výzva je dostupná pre prvých sto z Vás.

1. Napíš nám email na puresvk@gmail.com a my prvým sto z Vás pošleme štartovací balíček, ktorý obsahuje tielko Pure Slovakia, rukavice, vrece a nálepku.

2. Vyčisti prírodu od odpadkov

3. Odfoť sa s vrecom vyzbieraného odpadu v prírode a v tielku (alebo inom produkte) Pure Slovakia a fotku nahraj na túto stránku.

Nezabudni, každý registrovaný účastník výzvy Úsmev na hory eurom z registrácie podporuje našu organizáciu a výsadbu stromčekov. Ten si môžeš v prípade možnosti prísť vysadiť na spoločnú aktivitu aj Ty.

O nás:

Sme občianske združenie Pure Slovakia a nie je nám ľahostajná slovenská príroda. Vytvorili sme značku oblečenia, ktorej kúpou priamo podporíš projekt s názvom Každý strom sa počíta, ktorý je zameraný na výsadbu stromov v národných parkoch a dokonca sa môžeš sadenia stromov zúčastniť ako dobrovoľník. Okrem toho sa venujeme ďalšiemu projektu Vážime si rodný kraj, ktorý sa zaoberá zbieraním odpadkov v prírode. Dodnes sa nám podarilo spoločne s dobrovoľníkmi prírode vrátiť 16 000 stromov a odľahčili sme ju o stovky vriec odpadov.