Logo úsmev na hory
Každý vieme svojim spôsobom prispieť k integrácii, ale aj slovenskej prírode.
 
Úsmev na hory je športovo-zábavná výzva a súťaž, prostredníctvom ktorej vieme pomôcť rodinám s rôznymi formami hendikepov. Príbehy našich "kamzíčat" nás učia porozumieť a priblížiť sa ich svetu. Prostredníctvom výzvy tak prispejeme sedemnástim rodinám, pomôžeme slovenským lesom a spoznáme krásne časti Slovenska. Účastníci alebo aj firmy sa môžu zapojiť do tejto akcie a prispieť tak k prepojeniu svetov zdravých a hendikepovaných. Zároveň súťažite o skvelé ceny.
 
Ako na to? V prvom rade si prečítaj príbehy našich "kamzíčat" :) (Tie zverejníme až po spustení ostrej prevádzky webu).
 

1.
Zaregistruj sa

Registrácia štartuje v septembri. Počas nej si vyber jeden z príbehov našich detí. Ak ťa zaujali viaceré, nechaj to na nás. Počas registrácie musíš túto výzvu odporučiť aspoň jednému priateľovi. 
 

2.
Cena

Registrácia stojí 20 eur. Polovica sa sa prerozdelí medzi 10 detí. Eurom sa podporia slovenské lesy a zo zvyšných peňazí Ti príde štartovací balíček.
 

3.
Balíček

Ten obsahuje funkčné tričko pre tvoje výlet a fotografiu dieťaťa, ktoré si si vybral počas registrácie. Každý piaty z prvých 300 účastníkov dostane špeciálny darček.
 

4.
Ciele

V administrácii sa nachádza 18 cieľov. Aby ste sa mohli zapojiť do našej tomboly, je potrebné splniť aspoň 1 cieľ do konca novembra. 
 

5.
Úsmev na hory

Po vybratí si svojho cieľa si nezabudni pribaliť na cestu fotografiu dieťaťa z balíčka. Odfoť sa s ňou v cieli. Fotografiu nahraj do systému v administrácii.
 

6.
Ďalšie výzvy

Naši partneri si pre Teba v rámci našej akcie pripravili špeciálne výzvy v rámci Kariet. Uvidíš ich vo svojom profile. Zapoj sa do nich a vyhraj extra ceny. 
 

7.
Užívaj si rok

Počas výzvy spoznáš krásne časti Slovenska, možno aj nových ľudí a zažiješ veci, do ktorých by si sa možno sám nepustil.
 

8.
Tombola

Tombola bude verejná a elektronická. Uskutoční sa 5. decembra tak, aby si mal svoju cenu doma ešte pred Vianocami. 
 
 
 
Neboj sa, zapoj sa, buď aktívny a prines trochu úsmevu na hory :) 
 
PS: ,,Cieľom občianskeho združenia Úsmev pre druhých, ktoré je zároveň organizátorom výzvy Úsmev na hory je prostredníctvom súťaže ukázať, že medzi nami žijú rodiny s deťmi, ktoré majú rôzne hendikepy. Sú to hravé stvorenia, ktoré sa vnútrom ničím nelíšia od svojich rovesníkov, len si vyžadujú špeciálnu starostlivosť. My, Vy alebo rôzne firmy a organizácie im prostredníctvom výzvy chceme ukázať, že ich máme radi, že nám na tejto komunite záleží a chceme pre nich niečo spraviť. Preto ich minimálne symbolicky môžeme zobrať s nami na výlety a odporúčať to aj všetkým našim priateľom. Verím, že si vďaka tejto akcii nájdete mnohých priateľov, keď sa v žiarivých oranžových tričkách stretneme na horách." (Miro Béreš)